Bizler, Uluslararası Eğitimciler Derneği olarak gençlerimizin iman ve güzel ahlak sahibi olmaları adına sürdürdüğümüz çalışmalardan güzide bir etkinlik olan Görünmeyen Dostlar Melekler kitabının okunmasını binlerce kişinin katılımıyla sonuçlandırmış olduk. Her yaştan insanın istifadesine sunulan bu kitap ile meleklerin varlıklarını ve hayatımızdaki yerlerini akli, mantıki izahlarla daha iyi anladık. Dünyanın dört bir tarafından katılımlar bizi mesrurane memnun etti.

Sonuçları yarışmaya katıldığınız telefon numarasını girerek öğrenebilirsiniz.

70 puan ve üstü alarak çekilişle hediye kazananların listesini sınıf sınıf videolardan izleyebilirsiniz.

Görünmeyen Dostlar kitabımızla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmak için sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Bundan sonraki etkinliklerimizde de sizleri aramızda görmekten ziyadesiyle memnun oluruz. Kitap okuma etkinliğimize katıldığınız için teşekkür ederiz.

ULUED YARIŞMA KOMİSYONU

YARIŞMA SONUÇLARI

Butona dokunarak sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Çekiliş videoları sayfanın en altındadır.

DENEME SINAVINA GİR!

Seviyene göre soldaki butonlara tıklayarak deneme sınavı etkinliği yapabilirsin. Sadece 1 tane giriş hakkın var!

Görünmeyen Dostlar kitabımızla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

1. VE 2. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
ENSAR ALİ KORKMAZ İstanbul
MUHAMMED YUSUF EKİCİ Tokat
MUHAMMED TALHA BAYAR Afyonkarahisar
ECRİN BUSE ALICI Kocaeli
AHMET BULUT Şanlıurfa
ASIM TAHA YILMAZ Sakarya
İHSAN ÇAĞAN YALÇIN Adıyaman
ELİF ECRİN BİLGİN Muş
MEHMET AKİF KUŞ Çanakkale
SALİH HÜSREV KARSLI Ankar

3. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
ŞABAN ESAD GÜR Konya
REYYAN Ankara
ŞEYMA GÜL Denizli
GÜLPERİ GÜN İstanbul
MUHAMMED EMİN BAŞ Rize
EKREM TUĞRA AKÇA İstanbul
ÜMMÜGÜLSÜM BAĞATOR Muş
MUHAMMED MÜCAHİD KOKKOKOĞLU Muğla
DURU ERVA BOLCAL İstanbul
MUHAMMED AKYOL Muş

4.SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
Ayse Reyyan TORLU ADIYAMAN
Sumeyye SU ISTANBUL
EYMEN BAHA YILMAZ MANISA
SEVVAL NAZ SENEL ESKISEHIR
MEHMET EMIN OZER NEVSEHIR
Ahmet Berat YILMAZ DENIZLI
SEYMA NUR BOZKAN TEKIRDAG
Nisa GUL AKTAS ANKARA
HALIL KAYRA DEMIRBAS ISTANBUL
ZEYNEP KILIC AYDIN


5. SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
ORHAN ELİBOL Ankara
ECRİN HİLYE ELKOCA İstanbul
İSMAİL BUĞRA ÖZDEMİR Afyonkarahisar
HATİCE ÖZMEN Muş
MUHAMMET BERKE TANIR Eskişehir
BURAK GÜDÜK Kocaeli
ESRA KARATEPE Afyonkarahisar
YUSUF FURKAN KISA Antalya
TALHA YASİR DOĞAN Bursa
ABDULKADIR ATAY Muş

6.SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
ELİFNAZ SARIKAYA Kütahya
ZEYNEP ŞAVLI İstanbul
MERYEM BERA DÖNMEZ Muğla
DİLARA BETÜL ORHAN Afyonkarahisar
TUĞBA ECRİN TÜRKAY Kocaeli
RABİA BOYNUKISA Gaziantep
MUSTAFA ENES KÜÇÜK Elazığ
ŞEYDA ŞAHİN Adıyaman
ÖMER FARUK ÖN Rize
ALİ MİRZA GÜVENDİR İstanbul

7. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
ONUR TAŞ Afyonkarahisar
MUHAMMED SALİH AKGÜN Malatya
MERVENUR TAŞDEMİR Gaziantep
AYŞE ÖZSÖYLEYEN Gaziantep
YUSUF BERK ÖNER Ankara
ŞERİFE KARABACAK Afyonkarahisar
MİNE ASLAN Sinop
ELİF AKSOY Muş
ZEYNEP TAŞKIN Afyonkarahisar
MERYEM NUREFŞAN YANKIN Muğla

8. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
SENA NUR AYKIRI Muğla
YAVUZ TOKSUN Muş
HİVDA AKDEMİR Van
ELA SELÇUK Hatay
BETÜL SENA KARA Bursa
MEDİNE ÖZBEK Muş
NİSA ÖZDEMİR Gaziantep
ENES ARSLAN Adıyaman
ŞEVVAL ATILMIŞ Malatya
YUNUS EMRE PEKTAŞ Manisa

9. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
ESAT ALPEREN IM DENIZLI
BEKIR YIGIT DURSUN KONYA
SAMI YUSUF COBAN KAYSERI
FATMA ZEHRA BIRTANE ISTANBUL
HARUN RESIT SALTAS ERZINCAN
MUHAMMET YUSUF PAKOZ KAHRAMANMARAS
NESIBE SULTAN ISTANBULLU ISTANBUL
ELIF SUDE KAYABAS ANKARA
HAFSA TUGBA TURHAN ISTANBUL
RUVEYDA MELIHA KURT ISTANBUL


10. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
HAYRUNNİSA AYÇİÇEK Afyonkarahisar
EYÜP KAAN AYDOĞ Uşak
SEDANUR ERTÜRK Muş
SEVİLAY URFALIOĞLU Aydın
FATIMA KEVSER SERDAROGLU Gaziantep
ALİ EMRE BEYAZ Hatay
ZEHRA AYDEMİR Trabzon
CENGİZHAN PAPAKER Rize
NİSANUR MERYEM TIRAŞ Kahramanmaraş
FATIMA AHSEN KARACELİL Adana

11. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
TUĞÇE AZAK Eskişehir
ZEHRA AKYOL Muş
SÜMEYRA BEKEN Muş
SEVDA KELEŞ Bilecik
MEHMET SADULLAH ÇALIŞKAN Konya
CEYLİN KAVLAK Denizli
ZÜLEYHA ÇELİKEL Muş
ZEYNEP AYDIN Sivas
CEREN SILA ELDEN Karaman
RABİA GENÇTÜRK Konya

12. SINIF VE MEZUNLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
CANSU ABAY Bilecik
ROJHAT ENGİN Muş
RUMEYSA TETİK Sakarya
MEHMET EREN YAZGAN Gaziantep
RAHİME ÖZDEMİR Afyonkarahisar
BÜŞRA ŞİŞLİ Şanlıurfa
EKREM BERK AYTEKİN Niğde
MARJETA SOTA Bursa
BEYZANUR DOĞAN Elazığ
SEZAİ ÜNALAN Tekirdağ

1 VE 2. SINIFLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/wzoYxJxgYW4

 

3.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/DRxLhoJx4aE

 

4.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/GWPPq4_Uctg

 

5.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/x_MnLVNsp8E

 

6.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/fRMrNJNkehM

 

7.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/BeAJSxfE7JI

 

8.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/mxaKqTfR3-k

 

9.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/a72vuy70r84

 

10.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/Bk9-0Gf8w2A

 

11.SINIF ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/KP03q7CGNRU

 

12.SINIF VE MEZUNLAR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
https://youtu.be/TrnKXujF_88

 

© Copyright 2021  ULUED - Her Hakkı Saklıdır. [PEYKHANE]

Website was started with Mobirise