Bölge Toplantıları, Bütün Türkiye'de Tamamlandı


03 Aralık 2019 Salı
Bu yazı 848 defa görüntülenmiştir

BÜTÜN TÜRKİYE'DE BÖLGE ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Derneğimiz bünyesinde bulunan; üye ve gönüllülerimiz, 23- 24 kasım tarihlerinde bir araya geldiler. Türkiye genelinde,14 bölgede, aynı tarihlerde icra edilen programa, yüzlerce eğitim gönüllüsü katıldı.

İstanbul'dan Ağrı'ya, Samsun'dan Osmaniye'ye, Eskişehir'den Trabzon'a, Ankara'dan Şanlıurfa'ya, Adıyaman'dan Kayseri'ye, Isparta'dan Kahramanmaraş'a, Diyarbakır'dan Denizli'ye on dört bölgede aynı heyecan yaşandı. Yönetim kurulu üyelerimizin her biri bir bölgeye giderek organize ettiği çalışmaları, Dernek Başkanımız Yusuf Irmak, Ispartadan yönetti.

Yeryüzünde en mühim iş olan insan yetiştirme işini omuzlarken önmüze çıkan manil'eri def' etmek, engelleri aşmak, kendimizi yenilemek üzere bir araya gelinen çalışmada, çok güzel müzakereler yapıldı.

Çok kıymetli hocalarımızın sunumlarını ve derslerini dinledik. Sıcak muhabbetlerin yapıldığı çalışmanın sonunda anketler yaptık.

Çok istifade edildiğini ve verimli geçtiğini, çalışmaya katılan hocalarımızdan gelen geribildirimlerden ve anketlerden gördük.

Böyle ehemmiyetli bir çalışma için bizleri bir araya getiren Rabbimize hamd ediyoruz.

Bölgelerde bizleri misafir eden ve sunum yapan hocalarımıza, programı organize eden yönetim kurulu üyelerimize, bölge, il ve ilçe temsilcilerimize, çalışmaya katılan ve katılmak isteyip de katılamayan, dua eden bütün eğitim gönüllüsü dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ulued Yönetim Kurulu


 ULUED 


Görüntülenme

Bu haber 848 defa görüntülenmiştir.

Yayın Tarihi

03 Aralık 2019 Salı